Три стадії кохання Артема Шошина

Шелестіння програмок і стишений гомін, схожий на дзижчання бджілок. Перший,другий, а ось і  третій дзвоник і от все стихає в одну мить, світло згасає і сотні очей прикуті до сцени. Чекають, думають, осмислюють.

Двоє молодих, красивих, фізично здорових – Він і Вона. Всі їхні рухи, дотики і погляди – направлені тільки в одну сторону – один на одного. Вони танцюють кохання. Закоханість. Перші солодкі ночі, побачення і поцілунки. В цьому еротично-граційному танці переповненому коханням стільки ніжності, щастя і грайливості._MG_7653

Таким побачив зародження почуття двадцятитрьохрічний  хореограф-постановник Артем Шошин. Так починається його дебютна вистава «Ближче, ніж, кохання» на сцені театру опери і балету для дітей та юнацтва. Молодий танцівник, який вже встиг підкорити відоме телешоу, танцював у Санкт-Петербурзі та створив у Луцьку Молодий балет Волині.

Тепер він ділиться із глядачами своїм баченням кохання, і танцює у своїй виставі другий прояв любові – притирання партнерів у побуті. Цей танок більш тривожний, Він і Вона вже майже не дивляться один на одного, кожен зайнятий своїми справами, кожен вимагає першості і значимості. Рухи танцівників стрімкі і нервові і трохи сумні. Між ними починає рости прірва.

_MG_7679

У своїй прем’єрній виставі Артем показав три стадії любові – від зародження почуття до спустошення і страху.

«Остання стадія кохання, про яку йдеться у постановці, для мене поки що є загадкою. Я зробив її такою, як  собі її уявляю. Втім, якщо  її поставив,  можливо я її відчував, не у повній мір, але відчував», – поділився своїми відчуттями Артем Шошин.

Повноцінну виставу Артем мріяв поставити давно. До цього на його рахунку були лише короткі дивертисменти. Однак перебираючи сюжет за сюжетом молодого хореографа нічого «не чіпляло». Тож він вирішив відштовхуватись не від сюжету,а від ідеї. Ідеї трансформації кохання. Від зародження до спустошення, яке інша пара танцівників (всього у постановці задіяні три пари) передала емоційно, гостро, нервово. Їхні тіла здригалися від конвульсій, віддалялися, а потом силою наближувались один до одного. Танцівники яскраво передали у танці їхнє абсолютне відчуження,злість один на одного, втрату контролю над власними вчинками._MG_7701

«Це моя перша велика робота. Я працював над виставою пів року. Більшу частину часу я шукав і підбирав музику та думав над ідеєю. Для мене «ближче, ніж кохання», це не то що ми бачимо, а те що відчуваємо в душі», – сказав Артем.

_MG_7720

 

Олександра Бойко

0 коментарів “Три стадії кохання Артема Шошина”