Про мене

2.jpg

Ви чули про Незалежний Театральний Журнал «Коза»? А це, між іншим, цікавенька штучка!

Вже понад сім років “Коза” тупотить  книгарнями й театрами України. Мальовані шрифти, безліч стильних та цікавих ілюстрацій, інтерв’ю з відомими талановитими режисерами, художниками, акторами… Жарти, роздуми, історичні цитати і все, все, все про театр!!!
“Коза” видається у Києві накладом лише 500 примірників і є справжнім раритетом. На сьогодні журнал має багато схвальних відгуків у мистецьких та професійних колах. Презентації у різних містах України, участь у фестивалях, книжкових та художніх виставках, активна аrt-діяльність творців журналу перетворює “Козу” на живий, дієвий символ сучасної мистецької еліти.

.

Творці журналу намагаються створити, окрім власне Незалежного Театрального Журналу КОЗА, повноцінне коло спілкування для людей зацікавленних театром. Фактично створюють навколо себе цілу інфраструктуру.

.

Також нарешті у жовтні 2013 -го року світ побачив новий журнал, тісно і невідємно пов’язаний із “Козою”. Єдиний в Україні театральний журнал для дітей “Шалені козюльки” №1. Пілотний номер “Козюльок” можна придбати лише як додаток до 7-го номеру “Незалежного театрального журналу Коза” за 2012 рік.  “Шалені козюльки” №1 продаються окремо.

Засновники журналу – Богдан та Олена Поліщуки
Головний редактор – Юлія Поліщук
Літературний редактор – Галина Листвак